Jak interpretować wynik badania RM głowy u osoby z zawrotami głowy i utrat wzroku?

Witam, od dłuższego czasu mam zawroty głowy, mdłości, czuje ze trace z każdym dniem wzrok, zwroty stają sie na tyle silne, ze mam zaburzenia równowagi, bóle mięśni i stawów. Dwa lata temu robiłam MRI głowy, to wyszło, że w odrebie istoty białej obu półkul mózgowych widocznych jest kilkanaście rozsianych ognisk o śr. 2 mm średnicy o niskim sygnale bekw. ven bold, wysokim sygnale w przecifazie - obraz MR odpowiada ogniskom mikrokrwawień i w sekw. SWI rozsiane sa zwapnienia widoczne we wzgórzu lewym. Pojedyńcze ogniska widoczne są też w tylnym dole czaszki. Miałam badania z krwi robione, to Triglicerydy i cholesterol HDL jak i LDL jest za wyskoki od ponad roku. W dodatku od 8lat są podejrzenia choroby układu tkanki łącznej.przeciwciała ANA 10od 8lat sa dodatnie 1:680 o typie świecenia ziarnistym. Mam zaburzenia i nie dobory gospodarki fosforanowo-wapniowej, i bardzo duże niedobory witaminy D3i żelaza. W zeszłym roku mialam wieksze wyniki z Antykoagulant tocznia, ale po metypedzie ,ten Antykoagulant spadł i jest w normie. Prywatnie zrobilam sobie dodatkowo badanie Antygen HLA B - 27 i wynik jest ujemny, czyli osobiście bym wykluczyła chorobę tkanki łącznej. Co mam zrobić dalej? Już mie wiem

MRI opis jak wyżej , do interpretacji klinicznej, po obejrzeniu CD i konsultacji. Wysokie miano przeciwciała ANA! raczej może potwierdzać proces autoimmunologiczny, dlatego sterydy dawały poprawę...
Pełna konsultacja neurologiczna; badanie, wyniki, kompleksowa ocena stanu zdrowia, nastroju, trybu życia
Pozdrawiam i zapraszam