Jak interpretować wynik badania RM u osoby z podejrzeniem tętniaka?

Witam, miałam wykonany angioMR było podejrzenie tętniaka, wynik badania jest taki: w badaniu angio MR w bardzo proksymalnym odcinku prawej tętnicy środkowej mózgu widoczny jest naddatek sygnału wielkości 5,5|4mm który odpowiada obecności tętniaka. Poza tym nie stwierdzono ewidentnych patologii naczyniowych głównych tętnic mózgowi w postaci tętniaka lub naczyniaki. W opcji naczyniowej żylnej bez cech patologii. Pytanie brzmi wiec to tętniak czy „taka moja natura”?

Witam!
Fachowiec, interpretujący badanie, jednoznacznie określił: "w proksymalnym odcinku prawej tętnicy środkowej mózgu widoczny naddatek sygnału wielkości 5,5/4 mm, który odpowiada obecności tętniaka". Trudno z tym dyskutować, konieczna ocena neurochirurga!
Powodzenia
W. Łuczkowski.