Jak interpretować wynik badania RTG klatki piersiowej u 53-latki?
Dzień dobry.Proszę o interpretację wyniku rtg. kl.piersiowej:rozległe zmiany naciekowe z poszerzeniem rysunku żebrowego-zapalenie śródmiąższowe?

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik należy interpretować łącznie z całym obrazem klinicznym, wskazana kontrola u lekarza zlecającego badanie oraz pulmonologa i dalsza diagnostyka, być może tk klatki piersiowej.
Pozdrawiam