Jak interpretować wynik badania TK nerek u 22-latka?

Witam.Proszę o interpretację TK (nerka). Najbardziej proszę o objaśnienie co w nawiasie i co to ta warstwa korowa scieńczała. Martwie sie, ponieważ miałam podejrzenie nowotworu."W górnej części nerki prawej widoczna,położona wewnątrznerkowo,cienkościenna struktura o gęstości płynowej (densyjność zmiany to 23 H.U.) Części litej nie uwidoczniono.Obrys nerki prawej nieco uwypuklony a warstwa korowa scieńczała. Obraz TK przemawia za torbielą powikłaną/ropniem nerki - decydujący kontekst kliniczny."

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od tego
Jaka jest historia medyczna taka będzie dalsza decyzja . Czy była jakaś infekcja nerek? Opis sugeruje bardziej kontekst infekcyjny niż nowotworowy konieczna wizyta u lekarza urologa