Jak interpretować wynik badania TSH i czy świadczą one o niedoczynności?

Dzień dobry, mam umówioną wizytę u endokrynologa, aczkolwiek chciałabym się dowiedzieć wcześniej, czy wyniki sugerują nadczynność tarczycy. Mam 21 lat. Wynik TSH :0,696 (przy wartości referencyjnej 0,350-4,940), dodatkowo badanie USG: Torbiel(7,6mm). Po dwóch miesiącach powtórzone badania: TSH: 0,552 FT3: 3,35 (norma 1,71-3,71) FT4: 1,09 (norma 0,70-1,48) USG: Torbiel 9,9mm Dodatkowe objawy: kołatanie serca, duża utrata wagi, dolegliwości skórne. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wyniki badań hormonalnych tarczycy nie wskazują na zaburzenia jej funkcji ani w kierunku nadczynności ani zwłaszcza niedoczynności. Dolegliwości, które Pani przedstawia mogą mieć inne tło. Warto byłoby w takim przypadku skonsultować się jeszcze z kardiologiem i dermatologie.