Jak interpretować wynik badania u osoby z opryszczką?

Witam, chciałabym sie zapytac o interpretacje wynikow . Mam rozumiec że posiam opryszczke typu igG tak 3 3 3 F 6 4 / H e rp e s Ig G S im p le x / WYNIK W SUROWICY 1 .8 3 WYNIK UJEMNY . index 0.9 WYNIK WATPLIWY . index 0.9 1.1 WYNIK DODATNI . index 1.1 4 3 4 F 6 5 / H e rp e s Ig M S im p le x / WYNIK W SUROWICY 0 .7 4 WYNIK UJEMNY . index 0.9 WYNIK WATPLIWY . index 0.9 1.1 WYNIK DODATNI . index 1.1

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety wynik nie jest zbyt czytelny proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie