Jak interpretować wynik testu stymulacji LH i FSH z naturalnym GnRH?

Witam, jak interpretować wynik testu stymulacji LH,FSH z naturalnym GnRH. Wyniki: godz. 0 - LH 17,8 mIU/ml, FSH 7,1 mIU/ml, po 30 min LH > 200 mIU/ml, FSH 18,57 mIU, po 60 min LH > 200 mIU/ml, FSH 24,8 mIU/ml. Badanie zrobiono w połowie cyklu. Czy hipogonadyzm można zdiagnozować niezależnie od dnia cyklu? Czy badanie powinno być wykonane w 5 dniu cyklu? Zastanawiam się nad powtórzeniem badania, czy otrzymane wyniki są wiarygodne?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że wyniki są wiarygodne, Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego wykonanie powyższych badań.