Jak interpretować wynik TK głowy?
Co oznacza wynik TK głowy poszerzone rowki przymózgowe/ obszary hypodensyjne wzdłuwzdłuż rowków przymózgowych prawego płata stopniowego, bez cech patologicznego wzmocnienia pokontrastowego.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik musi być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który uwzględni Pani stan kliniczny i inne badania. Pozdrawiam!