Jak interpretować wyniki badania Confoscan?

Witam. Jestem po badaniu confoscan. Moja diagnoza: Nabłonek o zachowanej ciągłości. Podnabłonkowo oraz w całym miąższu widoczne zmiany pozapalne:ogniska tkanki bliznowatej, złogi, pojedyncze komórki układu immunologicznego, wzbudzone keratocyty oraz "pasma" substancji pozakomorkowej (zmiany najbardziej intensywne w środkowej części miąższu).Błona Descemeta i śródbłonek z pojedynczymi zmianami (zwyrodnienia pozapalne) Gęstość endotelium 2780 kom/mm2. Moje pytanie. Czy przestanę widzieć jak za mgła oraz czy ostrość się poprawi? Nie czułem żadnego zapalenia w oku, nie miałem urazu, czułem, że lewe oko jakby słabiej widzi ale to już od dawna . Proszę o jakiekolwiek informacje

Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.