Jak interpretować wyniki badania na cytomegalię?
Dzień dobry. Jestem w 36 tc i w dn dzisiejszym miałam robione badanie na cytomegalowirus Wyniki wyglądają następująco : Przeciwciała klasy IgM 0.85 (wynik wątpliwy) Przeciwciała klasy IgG 42aU/ml (reaktywne) Proszę o interpretację wyników Pozdrawiam

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wyniki sugerują, że przebyła Pani cytomegalię, obecnie jest Pani zdrowa. Wynik powinien ocenić lekarz zlecający badanie. Pozdrawiam!