Jak interpretować wyniki badania TPS?

Witam serdecznie. Choruję na WZW C i przy okazji wykonywania podstawowych badań, zrobiłem badanie TPS i jego wynik to : Norma : 0-140 u/L wynik 428.95. Co oznacza taki wynik?. Na USG wyszły mi odczynowe węzły chlonne w okolicy wnęki wątrobowej o wielkości 8x13, 9x16, 9x17mm. Fibroscan F3/F4. Żelazo 280 norma 181. AFP 10.8 norma 0-8. Proszę o interpretację.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka, Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.