Jak interpretować wyniki RTG kręgosłupa w odcinku lędźwiowym?
Proszę o interpretację rtg kręgosłupa lędźwiowego: spłycenie fizjologicznej lordozy. Wys. przestrzerzeni dyskowej między trzonami L5-S1 obniżona. Blaszki graniczne trzonów kręgów lędźwiowych zagęszczone osteosklerotycznie-zmiany przeciążeniowe. Oddzielenie drobnego fragmentu górnej krawędzi trzonu kręgu l4-odmiana rozwojowa. Gdzie mogę udać się do lekarza. Czy to nowotwor?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Odmiana rozwojowa oznacza iż tak jest już od urodzenia. Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego