Jak leczy się złośliwego guza liściastego?

Jak leczy się złośliwego guza liściastego, dodam,że guz ma ok.2 cm., węzły chłonne czyste, brak przerzutów.Na razie wykonano operację oszczędzającą- wycięto guza z marginesem.Czy to jest wystarczające?Jaką chemię podaje się zazwyczaj w przypadku takiego guza- czy jest to chemia bardzo agresywna?Jakie są rokowania w przypadku złośliwego guza liściastego bez przerzutów o takowej wielkości?

To łagodny guz, wyciecie jest wystarczająca metodą lecznia. Obserwacja - USG piersi warta prowadzenia, ponieważ takie guzy mają tendencję do wystepowania równiez w innych miejscach piersi