Jak leczyć arytmię przy Hashimoto?

Witam. Mam 65 lat. Jestem pacjentką kardiologiczną. Od 5 lat mam stymulator serca. Zażywam sporo leków kardiologicznych oraz na tarczycę / Hashimoto - zanikowe zapalenie tarczycy/. Pomimo stymulatora i dużej ilości leków mam często złe samopoczucie oraz arytmię. Podczas kontroli stymulatora /w Poradni kontroli stym./ zgłosiłam młodej lekarce że często mam arytmię i podczas mierzenia ciśnienia w czasie złego samopoczucia aparat wykazał tętno 42 . Pragnę nadmienić, że mój aparat posiada funkcję wykazywania arytmię oraz widać wizualnie rytm bicia serca. Na ekranie pokazał się sygnał arytmii oraz było wyraźnie widać przerwy w biciu serca.. Takie przypadki udało mi się uchwycić 3 razy. Mam aparat Tensoval duo control który ma funkcję podwójnego mierzenia metodą oscylometryczną i osłuchową. W poradni zlekceważono moją informację twierdząc, że to błąd aparatu. Czy słusznie?

Lek. Tomasz Budlewski

a jak wygląda zapis ekg? być może warto jest założyć holter ekg
proponuje ponownie zgłosic się do lekarza rodzinnego, dużo też zależy jak jest ustawiony stymulator serca
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.