Prawdopodobieństwo arytmii u 21-latki, która nigdy nie miała problemów z sercem

Mam 21 lat, nigdy nie miałam problemów ze sercem (czasami z nerwów lekko mnie kuło w okolicach serca). EKG zawsze wychodziło dobre. Nie zauważyłam aby serce biło mi inaczej niż zwykle, ale na ciśnieniomierzu zawsze pojawia się symbol arytmii. Może ciśnieniomierz źle działa (?) Innym członkom rodziny ten symbol się nie pojawia, nie wiem co o tym myśleć... Jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogę mieć arytmię?

Witam. Domowe aparaty do pomiaru ciśnienia obarczone są pewnym ryzykiem błędu - szczególnie symbole wskazujące na występowanie arytmii. Jeśli ekg nie wykazują żadnych nieprawidłowośći nie ma powodów do niepokoju.