Arytmia serca wykazana w Holter EKG

Witam, ostatnio miałam kilkakrotnie robione EKG, USG serca, całodobowego Holtera i wszystko wyszło dobrze a mój ciśnieniomierz często pokazuje mi arytmię serca. Czy taki pomiar jest wiarygodny, mimo że pozostałe badania nic nie wykazały? dziekuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli wszystkie badania wyszły ok to mało prawdopodobne. Być może jest popsuł ciśnieniomierz. Proponuje kontrolnie wziąć aparat i udać się do lekarza rodzinnego aby porównać pomiary i ewentualne zaburzenia rytmu.