Jak leczyć arytmię serca i zaburzenia komorowe?

Witam mam 24 lata mam arytmie serca zaburzenia komorowe. Mam rowniez alergie biore lek aspulmo i fostex.Mam ataki dusznosci na spirometri wyszlo ok na rtg ok tsh ok ft3 i4 tez dobrze z krwi wszystko okey Na EKG bez znaczych odchyłow oprocz arytmi a ja sie czuje z nia na dzien coraz gorzej dusznosc zawrotyglowy suchosc w ustach do jakeigo lekarza moge sie udac ?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli odczuwa Pan objawy arytmii, to konieczna będzie wizyta u kardiologa, który zleci odpowiednie badania i zdecyduje o leczeniu. Pozdrawiam!