Jak leczyć ból jajnika po stosunku?

Witam , widzę dużo wątków związanych z moim problemem, jednak nie do końca są takie same jak mój problem. Otóż, współżyję z partnerem od 4 lat, nigdy wcześniej nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Ostatnio ból jednego jajnika jest bardzo uciążliwy. Ten ból zazwyczaj występuje, gdy mam pełen pęcherz, jak biegam, a ostatnio także podczas stosunku. Jednak podczas stosunku ból był nie do zniesienia, następnie bolało mnie całe podbrzusze przez około 20 min (nie mogłam się ruszać). Jakiś czas temu przed nasileniem się bólu jajnika zauważyłam plamienia po stosunku oraz bardzo obfity śluz jakiego nigdy wcześniej nie miałam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa, po badaniu lekarz będzie mógł określić odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Sądze że wskazana będzie wykonanie USG przez pochwowego.