Jak leczyć ból kolana po operacji protezowania stawu kolanowego?

Moja mama (70 lat) miała 3 tygodnie temu operację protezowania stawu kolanowego. Jest już po zdjęciu szwów.Niestety nadal bardzo narzeka na ból operowanego kolana i rejonu stawu biodrowego tej samej nogi. Od kilku dni, ze względu na ból, ma problemy ze spaniem, śpi 3-4 godz.W dzień czuje się lepiej. Przy wypisie z szpitala dostała na ból Ketonal forte. Lek mało działa. Proszę o odpowiedź. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza ortopedy najlepiej wykonującego zabieg