Jak leczyć ból nogi?

Dzień dobry, mam 37 lat, mam za sobą 2-letnią przygodę z bieganiem, średnio ok. 40 km na tydz., brałam udział w 3 półmaratonach. Jedak ok.listopada ub. roku zaczęłam odczuwać silny ból piszczeli [także w nocy], nic nie pomagało. Zaprzestałam biegania, ale mimo to boli nadal, choć z mniejszą intensywnością, raczej po wysiłku i podczas chodzenia. Doszedł ból łydki, tylnej strony uda, uczucie mrowienia i pieczenia na skórze goleni. Doppler i RTG goleni i kręgosłupa bez zmian. Noga boli. Co robić?

Mogą to być objawy Shin Splits ale wymagane jest dokładniejszy wywiad i badanie, żeby to potwierdzić. Sugeruje wizytę u ortopedy zajmującego się urazami sportowymi .
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch