Jak leczyć ból palucha?

Już miesiąc boli mnie prawy duży paluch, czasami jak naciągane nogę odczuwam silny ból w prawej poecie , również ból w prawym Biedrze i stały od długiego czasu ból w odcinku ledzwiowym i jeszcze od 2 może tygodni ból pod lewa jakby pachą ale nad żebrami lekko przechodzacy do pleców, dziekuje za odpowiedz-porade, tak powinnam sie spotkac z lekarzem

Nie mogę wykluczyć dny moczanowej, chorób reumatologicznych na podstawie Pani opisu dolegliwości więc musi Pani iść do lekarza na wizytę, najlepiej - rodzinnego, ew. reumatologa, pozdrawiam.