Jak leczyć ból ucha podczas karmienia piersią?

Witam. Wczoraj w nocy zaczęło boleć mnie strasznie ucho. Mąż pojechał do apteki po krople. Farmaceuta dal Otinum. Rano zauważyłam że sączy się delikatnie tak jakby ropa ale nieraz przybiera ona ciemniejszy kolor tak jakby krew i sączy się do tej pory. Wczoraj ból był nie do zniesienia ale dzisiaj jest lepiej. W tym momencie czuje w uchu tak jakby cos mi sie przelewalo. Gdy ból się nasila biorę apap. Dodam że karmie piersią. Co taki ból może oznaczać?

Nie wiem nie widzę tego. Może to zwykła woskowina? Zastosuj krople Solwax active 2 razy dziennie po 4 krople i udaj się do laryngologa. Omijaj lekarzy rodzinnych