Jak leczyć ból w pachwinie?

Witam,Zmagam się z bólem w prawej pachwinie u nogi od roku czasu.Z RTG kręgosłupa ledzwiowego wyszło:lewowypukla skolioza ledzwiowa z rotacja kregow;lumbalizacja kr.S1;Zespół baastrupa.Stawy krz-biodrowe i prawy staw biodr.bez zmian.Dostałam skierowanie do chirurga,stwierdził że po 2urazach(naciągnięte ścięgna w wieku 7,14l,obecnie20) tak już będę miała.Przepisał Movalis 15mg.Proszę o radę co mogę z tym zrobić, zaczęło to utrudniać mi codzienne funkcjoniwanie.

Witam , nie jestem w stanie odpowiedzieć autorytatywnie na podstawie przedstawionych danych! Proponuję spowodowanie konsultacji w STOCER Konstancin!!! z.żurawski