Jak leczyć bóle bioder przy krótszej kończynie?

Witam mam krótrza noge o 2,5cm Powód wypadek na motorze 16 lat temu zmiarzdzenie kosci udowej I kolano roztrzaskane w otwocku mi kolano zrobili ale zginam tylko 90 stopni udo zrozslo sie na wyciagu bez operacyjnie noga zrosla sie ale krzywo udo ucieka do sirodka i krotrze jest o 2.5cm mam wkladke na piente ale wkladke mam 2cm czuje bol kregoslupa I biodra mnie bola masakra co robic? Podpowie ktos cos

Lek. Michał Lenard

Powinien Pan pozostawać pod opieką dobrego ortopedy, który ustali odpowiednie dla Pana postępowanie. Pozdrawiam!