Jak leczyć bóle stóp?

Od około 5 miesięcy noszę wkładki ortopedyczne, ponieważ krzywo chodzę. Przez pierwsze 3-4 miesiące chodziło mi się bardzo dobrze, jednak teraz gdy jestem w domu (wstanę np. rano po przespanej nocy, wstanę z tapczanu po oglądaniu TV itp) odczuwam ból w stopach. Mija on jak trochę pochodzę, ale jest to nieprzyjemne uczucie i trochę utrudnia zrobienie 1 kroków. W czym może być problem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie zgłosić się do ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć