Jak leczyć problemy z kręgosłupem i stopami?

Mam haluksy, krzywe palce a odbicie mojej stopy nawet nie przypomina stopy. Z tego powodu mam krzywy kręgosłup.Jedno ramię niżej. Codziennie cierpie z bólu i nie wiem co robić. Od dwoch lat noszę indywidualne wkladki ktore pomagaja mi tylko w tym ze nie scieram lewego buta tak jak kiedys ale stopy ciągle bolą i sie zmieniają. Bylam tez u ortopedy ktory z kręgosłupem mi nie pomogl tylko zaprosil na następną wizytę prywatną. Mam pytanie gdzie mam się udać i co zrobic aby ktos mi pomógł na NFZ ???

Lek. Katarzyna Szymczak

Z pani schorzeniami odpowiednią będzie poradnia ortopedyczna oraz rehabilitacyjna.
Pozdrawiam