Czy to normalna reakcja na przestawienie mojego zegara biologicznego?

Witam, mam 22 lata, od jakiś 5 lat chodziłem późno spać i późno wstawałem, prowadziłem nocny tryb życia, zwykle grając na komputerze lub oglądając tv. Czasem jednak musiałem wcześniej wstawać by iść na zajęcia itp. Wtedy chwilowe przestawienie się na rytm dzienny nie stanowiło dla mnie problemu. Czułem się trochę zmęczony, ale nic nadzwyczajnego. Natomiast przez ostatni rok, prowadziłem tylko i wyłącznie nocny tryb życia, kładąc się spać bardzo późno, w okolicach 4,5 rano, czasem nawet 7 rano i wstając koło 15,16. W zeszły czwartek stwierdziłem, że w końcu nadszedł czas, żeby wrócić do normalnego, dziennego trybu życia. Zacząłem wstawać wcześnie, koło 7 rano, przez pierwsze kilka dni, nie odczuwałem zbytnio zmęczenia podczas dnia, mimo, że czasem nie mogłem zasnąć w nocy i spałem po 2 godziny. Do tego starałem kłaść się spać tak koło 12, 1 w nocy. Po kilku nocach, już przespanych całkowicie, pojawił się pewien problem. Otóż podczas dnia, tak z 2-3 godziny po obudzeniu, czuje się zmęczony, senny. Mam wrażenie, że zaraz zasnę albo zemdleję. Mam pytanie co to może być, czy to normalna reakcja na przestawienie mojego zegara biologicznego?

tak może to być normalna reakcja, warto zadbać o to by kłaść się przed 10, moze pomoc melatonina, warto tez zrobic podstawowe badania krwi, ograniczyć kawę zadbać o regularne posiłki pozdrawiam