Co zrobić, żeby szybko przestawić się w typowy cykl snu?

Witam. Mam problem otóż aktualnie chodzę spać o godzinie 6 rano i śpię do 15 w południe z powodu pracy. Chciałbym zacząć chodzić spać normalnie mniej więcej od 22 do 6 rano. Co powinienem zrobić żeby szybko się przestawić w typowy cykl snu 22-6 ?. Dodam że nie pijam kaw ani energetyków. Czy istnieje jakaś szybka metoda na zmianę rytmu ?.

Witam Pana,
Można spróbować przestawiać się przedłużając czas czuwania o 4 godziny. Jeżeli chodzi Pan spać o 6 rano, to przesuwa się ten moment na 10, następnego dnia na 14 itd.
Życzę powodzenia,
Małgorzata Bukowska

Witam Pana
Tak jest dosyć sposób na przestawienie swoich godzin snu ale oczywiście wymagało by to zmiany godzin Pana pracy. aby się szybko przestawić proponuje się nie kłaść po powrocie o 6 rano do domu i przetrwać cały dzień np spędzając go aktywnie np sportowo. Jeżeli da Pan radę to gwarantuje że o 22 zaśnie Pan budząc się dopiero rano. Ważne jest także aby pomieszczenie było wywietrzone i aby nic nie zakłócało Panu snu jeżeli położy się Pan spać o 22.
Anna Suligowska