Jak przestawić dziecku godziny snu?

Witam mój 2.5 letni synek całkowicie się rozlegulowal zaczął coraz później chodzić spać i co raz później robić sobie popołudniowe drzemki. A gdy chciałam to przetrzymać to wieczorem zasnął i po dwóch godzinach wstał i wiedziałam z nim do rana. Teraz wychodzi na to tak jakby w nocy nie umiał spać i zaczęło się to od marca A.terax to już jest tak że dzisiaj nie spał do 6 rano. W marcu byliśmy 3 dni w szpitalu bo porazil to prąd czy mogło mieć to jakiś wpływ na to co się z nim stalo

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć