Jak leczyć bóle żołądka, przełyku i jelit?

Dzien dobry, Od 3 miesiecy zmagam sie z bolem zoladka, przelyku oraz jelit a takze sporadycznym reflukem, ktory momentami utrudnia mi oddychanie. Od tygodnia doszla do tego migrena. Czasami mam spokoj przez tydzien, po czym bol znowu wraca. Wykonalam gastroskopie i wszystko wyglada w porzadku. Moj lekarz GP stwierdzil, ze nie jest mi w stanie wiecej pomoc. Czuje sie calkowicie bezradna, czy moga mi Panstwo poradzic jakie badanie moglabym jeszcze wykonac? Z gory dziekuje za odpowiedz,

Witam!
Przedstawione przez Panią objawy mogą być spowodowane zaburzeniami nerwicowymi i wówczas leczenie jest nieco inne niż terapia choroby somatycznej. Koniecznie proszę zwrócić się do lekarza psychiatry: zbada, zastosuje leczenie: leki p/lękowe typu SSRI i koniecznie psychoterapię. Na efekty trzeba poczekać 2-4 tygodni od rozpoczęcia leczenia - wszystko zależy od metabolizmu i indywidualnej wrażliwości. Warto spróbować!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.