Jak leczyć brodawki na dłoniach?

Witam od długiego czasu mam na lewej dłoni jakieś brodawki(kilka lat jak nie więcej). W wakacje kupiłam w aptece płyn Brodacid. Nic mnie nie swędziało, brodawki znikły, zostały tylko ślady. Ostatnio znowu pojawiły się w tym samym miejscu, ale gdy posmarowałam je płynem zaczęły swędzieć, znikły ponownie pojawiła się tylko jedna nowa obok i ostatnio na prawej dłoni też jedna, ale te już swędzą. Czy są inne preparaty bez recepty, czy mogę iść z tym do lekarza rodzinnego czy muszę do dermatologa?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u dermatologa, być może konieczne będzie laserowe usuniecie lub wymrozenie.
Pozdrawiam