Jak leczyć candidę w jelitach?

Jeżeli poniższa candida znajduje się w jelitach to jakiej specjalizacji lekarz będzie najbardziej kompetentny do leczenia? Jak długo się to leczy? Jak bardzo pomocna będzie odpowiednia dieta? Candida albicans Licznosc kolonii: (+++) - wzrost obfity

Dobrze zacząć od Flukonazole. Ja daje 200 od miesiąca do 3. Można dorzucić Nystatinum np 3 tabl d. Najważniejsza jest jednak dieta p grzybica. Grzyby są niszczone tez Przez stevie xylitol czy ERYTRYTOL. warto pobrać też dobre probiotyki