Jak leczyć czerwone plamki na żołędziu i swędzenie?

Witam , po stosunku z moją partnerką która jest w ciąży wyskoczyły mi czerwone plamki na żołędziu i swędzenie czy to może być zapalenie ? , dodam jeszcze ze często muszę chodzić do łazienki siku a kilka miesięcy temu miałem podobny problem z tym ze moja dziewczyna poszła do ginekologa i ten jej powiedział ze ma zapalenie , użyłem wtedy bepantenu i po kilku dniach minęło , czy potrzebna jest interwencja specjalisty ? A może po prostu robic okłady rivanolem czy smarować bepantenem ? Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta najlepiej partnerki u lekarza i.określenie czy np jest to infekcja grzybicza. wtedy odpowiednie leczenie