Jak leczyć czerwone znamię na szyi dziecka?

Witam moje 11 letnie dziecko ma czerwone zmiany na szyi wyglada to tak jakby ktos maznal palcem po szyi plam jest 5 i jedna na owlosionej czesci glowy nad zmianami na szyi sa czerwone i swedza po posmarowaniu aloesem pieka i przysychaja ma to juz ok miesiaca pozdrawiam

Jeżeli zmiany utrzymują się od około miesiąca należy zgłosić się z dzieckiem do dermatologa, aby postawił rozpoznanie i zalecił odpowiednie postępowanie