Jak leczyć częste zajady?

Witam ostatnio mam straszny problem z zajadami często występują i bardzo cieżko sie goja jak je leczyć i zapobiegać prosze o pomoc mieszkam za granica i środki które reklamują nie są tu dostępne jest jakieś inne rozwiazanie pozdrawiam i dziękuje

Witam. Pojawienie się zajadow najczęściej wiąże się z niedoborem witamin z grupy B proszę dbać zdrowa dietę i suplementów wspomniane witaminy.