Jak leczyć czyrakowaty trądzik?

Witam. Ponieważ jestem zupełnie bezradna postanowiłam tutaj napisać z myślą że w końcu ktoś mi pomoże. Mam 17 letniego syna który zmaga się z uporczywym trądzikiem od około 3 lat. Na samym początku leczenia lekarz dermatolog zaczął od antybiotyku z racji tego ,że nie było widać poprawy a zmiany się nasilały poszłam z synem do pediatry aby skierował mnie na konkretne wyniki i badania niestety one nic nie wykazały były to podstawowe badania krwi. Lekarz skierował syna ponownie do dermatologa, dermatolog po obejrzeniu twarzy zalecił kurację pochodną witaminy a i dodatkowo do tego steryd po kilku miesiącach buzia zaczęła być ładniejsza po zakończeniu sterydu trwało to około 9 miesięcy zmiany zaczęły wracać leczenie pochodną witaminy a trwało dodatkowo jeszcze 4 miesiące w dalszym ciągu efekty zadowalające nie były widoczne lekarz zlecił laseroterapię były to trzy zabiegi. Zbliżało się lato więc lekarz powiedział że mamy zrobić przerwę od laserów i buzia zrobi się ładniejsza niestety po tak silnych lekach wszystko wróciło ponownie. Moje pytanie brzmi co ja mam dalej robić jestem bezradna dodam jeszcze że trądzik syna to uciążliwy ropny dodałabym czyrakowaty trądzik wychodzą wielkie gule wypełnione ropą które są w skórze i nie pękają bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry proszę zgłosić się z synem na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia . Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry . Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe . Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.