Jak wspomóc leczenie trądziku?

Witam, mam 28 lat od pewnego czasu zmagam się z trądzikiem. W wyniku zaistniałego problemu udałam się do dermatologa. Pani dermatolog zaleciła mi na mój problem myć twarz cethapilem emulsją mineralna, a następnie stosować tonik z kwasem glikolowy 5% następnie cerę nawilżać cetaphilem balsamem i po godzinie stosować differin. Czy taka kolejność nie zaburza efektywności lekiu?

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia . Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry . Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe . Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.