Jak leczyć grzybicę uszu i jamy ustnej?

Witam. Chciałaby jako że mecze Sue na grzybicę uszu i jamy ustnej, zapytać o dietę której lekarze nie zalecają a jednak na internecie dużo się o niej pisze. Czy tak rygorystyczne dieta jest wskazana przy grzybicach? I czy nie spowoduje osłabienia organizmu który i tak jest już choroba i lekami typu flukonazol osłabiony? Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Niestety nie wiem, jaką dietę ma Pani na myśli. Ogólnie zaleca się przy infekcjach grzybiczych zrezygnowanie z węglowodanów prostych. Ale nie całkowicie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.

Daj spokój. nie chodź już po lekarzach bo zaleczą Cię na śmierć. Grzybica to rzadka choroba jamy ustnej. Przyjedź to Cię wyleczę. Albo już nie chodź po lekarzach a to samo przejdzie.