Jak leczyć hidradenitis suppurativa?

Witam. Moja 17 letnia córka od 4 lat jest ma hidradenitis suppurativa, występujący w okolicach genitalnych, a także pod pachą. Przyjęła 3 x 3 mies. kursy antybiotykoterapii, bez rezultatów. Obecnie wspomagająco stosuje laserowe usuwanie owłosienia (po 2 zabiegach żadne rezultaty) oraz bierze izotytenoinę 10 mg (również trądzik: twarz, plecy, klatka) . Bad hormonalne:DHAS 156,99, Androstendion3,53 testosteron 0,44, 17 - oh progesteron 2,69 (3 dzień cyklu). Czy to przerost nadnerczy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć