Jak leczyć hirsutyzm u 32-latki?

Hirsutyzm i wypadanie włosów Witam, Od kilku miesięcy mam problem z wypadaniem włosów i hirsutyzmem. Kompleksowe badania hormonalne wykonane w szpitalu nic nie wykazały, hormony są w normie. Co robić dalej? Jak odkryć co mi jest?

Lek. Michał Lenard

Przy prawidłowych wynikach hormonów należy poszukać innych przyczyn. Możliwy jest jeszcze hirsutyzm w przebiegu PCOS, lub polekowy po stosowaniu niektórych preparatów leczniczych. Sugeruję skonsultowanie ze swoim lekarzem rodzinnym, czy leki, które Pani przyjmuje mogą mieć takie działanie. Pozdrawiam!