Jak leczyć krosty na penisie?

Witam. Zaczęły mi wyskakiwac krosty na penisie. Kiedyś już miałem jedną, ale z czasem zniknęła, ale teraz zaczęło się ich pojawiać o wiele więcej. Mam ich w sumie 6. Jedna się pomniejszyla po moim wycisnieciu jej. Razem z tymi krostami prawie na całym ciele dostałem wysypki, która jest najbardziej widoczna w okolicy krocza i ma brzuchu. I nie, nie złapałem brzydkiej choroby, to na pewno nie od sexu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.