Jak leczyć krwawienia z nosa u 26-latka?

Witam mam pewien problem z prawą dziurką od nosa. Objawy mam takie że czasem po czyszczeniu nosa czy mocnym wysmarkaniu dostaje krwotoki z nosa, zwykle nie trwają długo od 30sekund do góra 2 minut. Byłem z tym u lekarza, lekarka nic tam groźnego nie zauważyła, ale powiedziała że ścianka nosa jest czerwona, jakieś krwinki tam mam i dlatego po dotknięciu czasem leci mi krew. Lekarz przepisał mi krem do nosa na infekcje, jakieś wielkiej poprawy nie widzę, stosuję go już 6 dni a mam stosować 7. Fakt krew przestała lecieć, bo ostatnio miałem krwotoki nawet co drugi dzień, ale ścianka w srodku nosa nadal jest zaczerwieniona, lekarz kazał trzymać się zdala od nosa i tak robię pewnie dlatego już krew nie leci, czy jest to jakaś infekcja? Może te maści jednak nie są tak sprawdzone, i lepiej smarować nos czymś domowym np olejek kokosowy który działa antybakteryjnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dość pilna wizyta u laryndjologa i odpowiednia ocena w badaniu bezpośrednim