Jak leczyć łuszczycę skóry głowy?

witam mam 41 lat byłam u trzech dermatologów stwierdzono mi łuszczycę skóry głowy POMOCY leczenie :maść lenartowicza wieczór i mazidło na spirytusie rano przez 10 dni mam pytanie czy może jest złoty środek??????

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa najlepiej pracującego w klinice uniwersyteckiej