Jak leczyć łysienie plackowate?

witam mam pytanie jak mozna wyleczyc łysienie plackowate nie chodzi mi o głowe bo to jakos czlowiek moze sie przyzwyczaic ale od sierpnia nie mam zarostu na brodzie bo mam 2 placki 3 na szyji i jest to dla mnie troche ciezkie bo zarost to zarost a tu go miejscami niema;( pozdr dariusz 39

Aleksander Ropielewski

Próbować można leczenia minoksydylem,cygnoliną oraz naświetlaniem promieniami UV lubsteroidoterapią. Leczenie jest trudne i o niepewnej prognozie. W celu włąściwego leczenie prosze skontaktować się z dermatologiem.