Czy łysienie plackowate może objawiać się na brodzie?

Od pewnego czasu mam coraz wieksze gołe placki na brodzie.wygląda to jak łysienie plackowate na głowie . Z dnia na dzień robi się to coraz większe. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przerzedzenie zarostu może mieć podłoże hormonalne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.