Jak leczyć nadpotliwość u 31-latki?

Witam, od kilku lat borykam się z problemem nadpotliwości głównie pod pachami, żadne antyperspisranty nie pomagają, herbatki także nie, a tabletki perspi block się nie sprawdzają. Czy jest coś ze mną nie tak? Nikt w rodzinie nie poci się w takim stopniu jak ja. Białe koszulki to dla mnie marzenie żeby założyć ale niestety nie mogę bo zaraz są plamy od potu. Proszę o pomoc

Niestety wielu pacjentów ma problem z nadmiernym poceniem bez uchwytnej przyczyny. Zaleca się stosowanie preparatów aptecznych bez recepty metodą prób. Zawsze należy wykonać podstawowe badania laboratoryjne w tym ocena funkcji tarczycy, morfologia, OB.