Jak leczyć New Delhi?

Dzień dobry. Jestem kobietą, mam 23 lata. W roku 2013-2014 byłam wielokrotnie hospitalizowana oraz operowana m.in. w Warszawie podczas dużej zachorowalności na New Delhi. Po czasie dowiedziałam się, że była obecna w szpitalach, w których przebywałam. Zależy mi również na profilaktycznym zbadaniu się w kierunku bakterii klebsiella pneumoniae ndm 1. Gdzie można zgłosić się lub otrzymać skierowanie na takie badanie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.