Jak leczyć niedowład jednej ręki?

Witam. Od marca tego roku zdarza mi się mieć tzw niedowlad prawej ręki, za pierwszym razem była to cała ręka aż do barku, a za każdym kolejnym jedynie dłoń. Ręka jest wtedy sina i zimna, czasami towarzyszy temu ból. Niemoge nic zrobić i utrzymuje się to do kilku tyg po czym odzyskuje pełną sprawność. Za każdym razem gdy tak się dzieje mam także podwyższone ciśnienie i temperaturę ciała. Od pierwszego razu wciąż przeskakuje i boli mnie 4i5 palec. Proszę o radę co to może być? TK, mri i doppler-ok

Witam!
Należy zrobić konsultację angiologiczną, zbadać przewodnictwo nerwowe w tejże kończynie. Jeżeli wszystko wypadnie prawidłowo, to konieczna konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna i wdrożenie leczenia emocji (tabletki i psychoterapia).
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.