Jak leczyć oparzenie perhydrolem?

oparzenie skory pedryhrolem w postaci rozleglych zmian zapalnych i bliznowatych skory z obecnoscia keloidow i naciekow zapalnych skory. stan po pszebytym usuwaniu i nacieciu chirurgicznym choroba obejmuje caly brzuch i udo prawe trwajace od 8 lat i nadal trwa bylam w rorznych specjalistuw dermatologuw hematologi onkologi chirurgi plastycznej i 2 razy w komoze hiperbarycznej i bez poprawy jestem pod stala opieka chirurgiczna czy jest mozliwe leczenie dermatologiczne? Hajnowka.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
leczenie takich oparzeń jest długotrwałe i bardzo trudne- proszę konsultować się regularnie z chirurgiem i dokładnie przestrzegać zaleceń.