Czy na tym etapie gojenia jest to normalne?

Dzień dobry, tydzień temu opatrzyłam się wodą, oparzenie II stopnia,obejmuje górna lewą część uda,biodro oraz brzuch do wysokości pępka. Rana jest na brzegach zaczerwieniona i występują miejsca zgrubiałe. Mam też uczucie dużego ciągnięcia/napięcia skóry, przez co nie mogę normalnie chodzić bo czuję ból. Czy na tym etapie gojenia jest to normalne?

Zdecydowanie powinna Pani skonsultować się z chirurgiem ogólnym lub plastycznym w celu oceny przebiegu procesu gojenia się oparzenia. Uczucie ciągnięcia i ból z czasem ustąpią, sugeruję leczenie przeciwbólowe.